© 2018 // Rootslane OÜ

  • w-facebook

Hingamisteraapia

Usud, et hea enesetunde saab saavutada ükskõik millises olukorras hingamisega? 

Ma võin sulle kinnitada, et nii see tõepoolest on. Hingamine on väga kiire ja lihtne viis vabastada enda sees olevaid blokeeringuid. Lisaks kõigele väga loomulik ja samuti ei saa hingamisega kuidagi sind kahjustada. Ma näen igapäevaselt inimeste katkist hingamist ja mõtlen, kuidas nad veel üldse toimivad oma elus. Iga šokk või trauma on teinud midagi sinu hingamisega. Lisaks on hingamine meie tänapäeva kiires elutempos muutunud pinnapealseks ning väga katkendlikuks. Sestap ka verevarustus kehas on häiritud. Kehas puudub taskaal ja normaalne hapniku liikumine. Nii kaob meie elujõud ja tunneme ennast väsinuna ning kurnatuna. Kasutades õiget hingamist olukordades, kus sa tunned ennast ebamugavalt, annad sa läbi hingamise endale võimaluse laiendada oma mugavuse piire. Sa ei pea seetõttu olema täielikult mugavustsoonist väljas, vaid nõjatuma ebamugavusele.

See annab võimaluse sinu isiklikuks kasvuks. Hingamisteraapia on alternatiiv hüpnoosile, kuna hingata võib absoluutselt igas asendis ja olekus. Me viime sinuga läbi ca 40 minutlise hingamisprotsessi, mille eesmärgi paneme paika sinuga koostöös. Intensiivse ja teadliku hingamise tulemusena vabastad sa oma kehast erinevaid emotsioone, traumasid või tundmatuid blokeeringuid. Protsessi tulemus on midagi ilusat. Sa tunned ennast pärast protsessi täiesti lõõgastunult, ülemõtlemine on peatunud ning saad lihtsalt lahti lasta kõigest, mis sind varasemalt häiris. Pärast hingamist on hea lasta endal lihtsalt olla ning nautida võimsat energiapuhangut ja elujõudu.

Lisaks tavaliseltele hingamistele on minu käsutuses terve hulk hingamisi, mis on seotud vaimse arengu ning spirituaalsusega. Millist hingamist kellegile on vaja, seda otsutame juba sinuga vestluse käigus. 

Erinevaid hingamisi kasutan ka grupikoolitustel ja jagan häid nippe kaasa ka teraapias, kuidas hingamisega ennast igapäevaselt taskaalus hoida.