© 2018 // Rootslane OÜ

  • w-facebook

Hüpnotisöör Antsust, ehk minust...

Olen hüpnoosimeister ja arendanud hüpnoosialaseid teadmisi juba mitu aastat. Hüpnoosi olen õppinud ja praktiseerinud lisaks ka Eesti tuntuimate meistrite käe all. Tänaseks olen omadanud nii Eesti kui ka Euroopa sertifikaadi ja lisaks olen täiendõppena viimane aasta aega omandnud teadmisi Ameerika hüpnoteraapia koolis. Kasutan teraapiates nii klassikalist hüpnoosi kui ka vaimseid praktikaid. Meetodi otsustan iga inimese puhul eraldi, kuna alati ei saa jääda klassikalise hüpnoosi piiridesse. Seda loomulikult kliendiga koostöös. Minu tugevuseks terapeudina on lai silmavaade nii tavainimese pilgu läbi  kui ka terapeudi pilgu läbi. Olles täna töötanud tuhandete inimestega Eestis ja ka Euroopas, tean ma hästi inimeste probleeme ja nende tekke põhjuseid. Igapäevaselt juhtides meeskondi ja töötades terapeudina mõistan ma, kuidas inimestes seda päris olemust üles leida ja neid motiveerida uute lahenduste suunas. Tähtis on hoida ennast liikumises. 

Lisaks hüpnoosile olen läbinud väljaõppe Dan Brule (maailma tunnustatuim hingamismeister) käe all ja valdan erinevaid hingamismeetodeid, mida hüpnoosiga koos kasutada. Kui hüpnoosi või meditatsiooni  ajal ei toimu õiget hingamist, siis on tulemused mõnevõrra väiksemad või puudub üldse mingi tulem. Protsessid kehas ei saa hakata tööle. Teadlik hingamine on kiireim viis eneseregulatsiooniks keerulistes hetkedes. 

Hüpnoosiga saab küll palju lahendusi tuua, aga selleks, et probleem juuretasandil lahendada,  kasutan  ma perekonna süsteemset paigutust ehk konstellatsiooni. Konstellatsiooni ülesanne on teha perekonna varjatud mustrid ja kohad nähtavaks. Meil kõigil on perekonnas oma kindel koht, aga teatud elusündmuste tagajärel me suurest armastusest loovutame oma kohti. Seetõttu tunnetame tihti justkui paigalseisu elus või on meil mõni terviseprobleem. Lisaks paljudel juhtudel  on tingitud süsteemi valest toimimisest ka ärevus ja depressioon. Olen Venamaa süsteemsete lahenduste instituudi õpilane ning oman õigust läbi viia individuaalteraapiaid. Täna olen konstellatsiooni sidunud hüpnoosiga ja esimese inimesena kasutan hüpnoosi olekut selleks, et inimese peresüsteemi tasakaalu viia. 

Sestap on üks hüpnoosi seanss rohkem, kui lihtsalt hüpnoos. Sinu käsutusse saavad olema maailma parimad ja tunnustatud eneseregulatsiooni vahendid ning enda tahte ja soovi korral võid sa luua läbi hüpnoosi või teiste praktikate oma unistuste elu. See kõik ei käi ühe sõrmenipsuga, aga juba esimese seansiga tunned sa muutust, mida sa ei osanud ilmselt oodata. Minu eesmärk on tõsta sinu teadlikkust elust, mõistusest ja sinu päris olemusest.