© 2018 // Rootslane OÜ

  • w-facebook

Teadliku elu nõustamine

Vahel jõuame me kõik elus puntki, kus ise enam edasi ei oska. Teinekord ei olegi vaja hüpnoosi või mõnda muud praktikat, vaid on vaja lihtsalt rääkida. Teadliku Elu Nõustamise mõte on lahti arutada sinu elu probleemid. Mitte tagajärgi lahendades, vaid läbi strateegiliste küsimuste leiame me üles probleemi tekke algpõhjused. Tihti on need hoopis kaugel minevikus või seotud hoopis sinu vanevanemate tegevusega, mis on sulle üle kandunud. See paneb meid justkui paigalseisu, juhatab meie elus tupikusse, et me tegeleks selle olukorraga. Meie eesmärk on kasutada süsteemset lahendust ning koos lahenduseni jõuda. Süsteemset lahendust kasutan Teadliku Elu Nõustamise põhjana, kuna antud meetod teotub kõikidele psühholoogilistele alustele ja on üks tunnustatuimaid psühhoteraapia võtteid. Me leiame sinus uuesti üles selle otsusekindluse, enesekindluse ja tahte tegutseda enda eesmärkide ja õnnelikkuma elu suunas.

Kaasan tuhandete inimeste kogemuse sinu nõustamisesse, et anda sulle lisajõudu ja tõuge saamaks selleks, kes sa tegelikult oled. Meie aju on loodud selleks, et hoida meid turvaliselt, aga mitte õnnelikuna. Meie eesmärk on muuta suhtumist ellu ja lubama endal nõjatuda vaikselt ebamugavatele olukordadele täiesti teadlikult, et sinu isiksus saaks kasvada ja areneda jättes hirmud enda selja taha. Läbi mõistmise ja teadlikkuse kasvu muutuvad üsna pea sinu probleemid mälestusteks ja sa saad võtta 100% vastutuse oma elu eest. Üle ei jää muud, kui seda nüüd ise looma hakata. 

Selleks, et edaspidi erinevate olukordadega hakkama saada, annan ma sulle nõustamiselt kaasa vajalikud  hingamisharjutused, millega saad hakata iseseivalt tööd tegema. Üsna varsti märkad enda tavapärase mugavustsooni laienemist, kuna sa oskad nüüd nõjatuda ebamugavusele.