© 2018 // Rootslane OÜ

  • w-facebook

Massöörist...

Olen 17-aastase kogemusega massöör. Massaaži hakkasin tegema sisetunde ajel. Algselt oli see ainult hobi, mida praktiseerisin sugulaste ja sõprade peal.

See andis tõuke minna õppima, et saada professionaaliks.

 

Oma töös lähenen inimestele individuaalselt vastavalt soovidele ja probleemidele. Koos kliendiga leiame koos alati parima lahenduse. Kehalised pinged on peaaegu alati mingi vaimse või hingelise probleemi tagajärg ja avalduvad erinevates keha piirkondades kas valuna või üleüldise väsimusena. Mul on väga tundlikud käed, mis tunnetavad valusad ja probleemsed kohad ära, usaldan oma käsi ja sisetunnet. Teen oma tööd armastusega - see on minu jaoks nagu töö ja hobi koos.

 

Olen õppinud Eesti erinevates massaažikoolides nagu näiteks M.I.Massaažikool, 

Lahemaa Tervise Akadeemia, E.Halliku Aroomiteraapiakool. Lisaks veel 4 aasta pikkused Hiina meditsiiniõpingud Eesti Neijingi koolis.

 

Täiendan ennast pidevalt erinevate teadmistega, mis puudutavad inimese keha, hinge ja vaimu. Olen omandanud teadmised järgmistes massaažiliikides:

* klassikaline Rootsi massaaž

* aroomi massaaž

* Tai massaaž

* Shiatsu massaaž

* meemassaaž

* beebimassaaž

* Champi massaaž

* Soome rahvuslik massaaž

Massažiseansi käigus kasutan erinevaid tehnikaid, et leida probleemile kiirem lahendus. Soovitan võtta massaaži kuuridena või kindla intervalliga, et lihaspingeid leevendada või sootuks ära hoida ning elada rõõmsat ja täisväärtuslikku elu.

Kristiina